Zadzwoń:


793 533 315

Napisz:


biuro.velin@gmail.com

  • Tłoczenie płyt

 

Tłoczenie płyt CD i DVD

 

Tłocznia VELIN oferuje profesjonalne tłoczenie płyt CD i DVD, kopiowanie płyt oraz nagrywanie dostarczonego materiału na gotowe czyste płyty z możliwością naniesienia kolorowego nadruku graficznego według wcześniej przygotowanego projektu. Ze względów ekonomicznych przy mniejszych nakładach zamiast tłoczenia płyt CD lub DVD z płyty master zaleca się realizowanie produkcji poprzez duplikację techniką wypalania co też znacznie skraca termin realizacji całej produkcji. Płyty można duplikować począwszy już od pojedynczych sztuk.


Tłocznia VELIN nie ma obowiązku sprawdzania czy przesłane do duplikacji materiały, a w szczególności muzyka, filmy, prezentacje lub aplikacje działają poprawnie. Dlatego też przed złożeniem zamówienia do realizacji należy upewnić się czy dostarczony materiał, zawarty na przykład na płycie matce lub przesłany jako obraz płyty, nie zawiera wad. Zleceniodawca bierze także odpowiedzialność prawną za materiał muzyczny, filmowy, graficzny, który nie może łamać praw autorskich osób trzecich ani naruszać obowiązującego prawa w Polsce i Unii Europejskiej. W razie rodzących się wątpliwości wydawnictwo VELIN może odmówić przyjęcia do realizacji wcześniej wycenionego zlecenia.


Do tłoczenia lub kopiowania płyt CD i DVD używane są najczęściej nośniki firmy Omega, Esperanza, TDK, Verbatim, Intenso, Maxell, Sony, HP, Platinum i Titanum. Klient ma możliwość określenia jaki rodzaj płyty jest preferowany co jednak może wpłynąć na ostateczny koszt produkcji i termin wykonania zlecenia. W ofercie znajdują się płyty CD-R 650MB, DVD-R 4.7GB, DVD+R 4.7GB, ale także dwuwarstwowe DVD DL (Doube Layer) 8.5GB, mini CD-R 200MB i mini DVD 1.4GB oraz Blu-Ray 25GB.

 

Zamówienia można składać poprzez pocztę e-mail, formularz kontaktowy, telefonicznie, korespondencję listową lub osobiście. Zamawiający powinien dostarczyć płytę matkę lub obraz płyty w formacie ISO. Ceny tłoczonych i nagrywanych płyt CD i DVD, w tym także mini CD i mini DVD dla wybranych ilości, znajduje się w zakładce Cennik.


Przykładowo oferujemy:


100 CD, nagranie, nadruk w cenie netto 2,00 zł/szt.

100 DVD, nagranie, nadruk w cenie netto 2,30 zł/szt.

500 CD, nagranie, nadruk w cenie netto 1,48 zł/szt. (tłoczone 1,75 zł/szt.)

500 DVD, nagranie, nadruk w cenie netto 1,70 zł/szt. (tłoczone 2,45 zł/szt.)

 

zobacz CENNIK

 

 

nagrywanie płyt

 

tłoczenie płyt

Tłoczenie Płyt

 

zobacz więcej naszych realizacji ...

 

Biuro:


ul. Morelowa 3/17; 80-174 Gdańsk

Zadzwoń:


793 533 315

Napisz:


biuro.velin@gmail.com