Zadzwoń:


793 533 315

Napisz:


biuro.velin@gmail.com

  • Tłoczenie płyt

 

Tłoczenie płyt CD i DVD

 

Tłocznia płytowa VELIN oferuje profesjonalne tłoczenie płyt CD i DVD, kopiowanie płyt oraz nagrywanie dostarczonego materiału na gotowe czyste płyty z możliwością naniesienia kolorowego nadruku graficznego według wcześniej przygotowanego projektu. Ze względów ekonomicznych przy mniejszych nakładach zamiast tłoczenia płyt CD lub DVD z płyty master zaleca się realizowanie produkcji poprzez duplikację techniką wypalania co też znacznie skraca termin realizacji całej produkcji. Płyty można duplikować począwszy już od pojedynczych sztuk.


Tłocznia VELIN nie ma obowiązku sprawdzania czy przesłane do duplikacji materiały, a w szczególności muzyka, filmy, prezentacje lub aplikacje działają poprawnie. Dlatego też przed złożeniem zamówienia do realizacji należy upewnić się czy dostarczony materiał, zawarty na przykład na płycie matce lub przesłany jako obraz płyty, nie zawiera wad. Zleceniodawca bierze także odpowiedzialność prawną za materiał muzyczny, filmowy, graficzny, który nie może łamać praw autorskich osób trzecich ani naruszać obowiązującego prawa w Polsce i Unii Europejskiej. Osoby zainteresowane tłoczeniem, duplikowaniem płyt, nadrukami na płytach czy produkcją okładek prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie www.balmedia.com.pl. W razie rodzących się wątpliwości wydawnictwo VELIN może odmówić przyjęcia do realizacji wcześniej wycenionego zlecenia.


Do tłoczenia lub kopiowania płyt CD i DVD używane są najczęściej nośniki firmy Omega, Esperanza, TDK, Verbatim, Intenso, Maxell, Sony, HP, Platinum i Titanum. Klient ma możliwość określenia jaki rodzaj płyty jest preferowany co jednak może wpłynąć na ostateczny koszt produkcji i termin wykonania zlecenia. W ofercie znajdują się płyty CD-R 650MB, DVD-R 4.7GB, DVD+R 4.7GB, ale także dwuwarstwowe DVD DL (Doube Layer) 8.5GB, mini CD-R 200MB i mini DVD 1.4GB oraz Blu-Ray 25GB.

 

Zamówienia można składać poprzez pocztę e-mail, formularz kontaktowy, telefonicznie, korespondencję listową lub osobiście. Zamawiający powinien dostarczyć płytę matkę lub obraz płyty w formacie ISO. Ceny tłoczonych i nagrywanych płyt CD i DVD, w tym także mini CD i mini DVD dla wybranych ilości, znajduje się w zakładce Cennik.


Przykładowo oferujemy:


100 CD, nagranie, nadruk w cenie netto 2,20 zł/szt.

100 DVD, nagranie, nadruk w cenie netto 2,45 zł/szt.

200 CD, nagranie, nadruk w cenie netto 1,80 zł/szt.

200 DVD, nagranie, nadruk w cenie netto 2,10 zł/szt.

500 CD, nagranie, nadruk w cenie netto 1,48 zł/szt. (tłoczone netto 1,80 zł/szt.)

500 DVD, nagranie, nadruk w cenie netto 1,75 zł/szt. (tłoczone netto 2,18 zł/szt.)

 

zobacz CENNIK

 

nagrywanie płyt

 

tłoczenie płyt

Tłoczenie Płyt

 

zobacz więcej naszych realizacji ...

 

Oświadczenie składających zamówienie:


Oświadczam, iż akceptuję wyprodukowanie zamówionego przeze mnie nakładu płyt CD lub DVD w tłoczni Velin. Potwierdzam, iż posiadam wszystkie prawa (autorskie, pokrewne) do reprodukcji na płytach CD lub CD-ROM materiału zawartego na przekazanym nośniku w ilości wyszczególnionej w zamówieniu. Oświadczam, że jestem uprawniony do materiału, który został wyprodukowany przeze mnie (naszą Firmę), bądź na który posiadam licencję od właściciela praw. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń ze strony trzeciej, dostarczę na żądanie tłoczni płyt CD i DVD wszystkie niezbędne informacje dotyczące praw do ww. materiału, w tym również wykaz umów, począwszy od producenta materiału, aż po będącą w mocy umowę licencyjną. W przypadku poniesienia przez tłocznię płyt CD i DVD jakichkolwiek strat spowodowanych wadą prawną materiału (koszty odszkodowania, procesu itp.) zobowiązuję się do ich całkowitego pokrycia. Jednocześnie zobowiązuję się do uregulowania zapłaty za zamówiony towar w terminie wskazanym na fakturze. W razie braku zapłaty w wyznaczonym terminie przejmuję na siebie ciężar kosztów poniesionych przez tłocznię płyt CD i DVD związanych z windykacją, w tym również prowizję dla firmy Windykacyjnej wynajętej przez tłocznię płyt kompaktowych, odsetki i inne koszty powstałe w związku z dochodzeniem należności.

Biuro:


ul. A. Dulin`a 3/3; 80-180 Gdańsk

Zadzwoń:


793 533 315

Napisz:


biuro.velin@gmail.com