Zadzwoń:


793 533 315

Napisz:


biuro.velin@gmail.com

  • Tłoczenie płyt

 

Ceny płyt CD i DVD

 

Podane ceny są cenami netto w PLN za pojedynczą płytę przy określonym wielkości nakładu i zawierają także koszt nośnika. Do ceny netto należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Prezentowane ceny nie są ofertą handlową i dlatego przed złożeniem zamówienia należy zapytać o całkowity koszt realizacji zamówienia. Prosimy uwzględnić także koszt ewentualnej wysyłki zamówienia, który pokrywa klient. Cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prezentuje przykładowe ceny na dzień 01.01.2022. W razie zainteresowania prosimy kierować zapytania o aktualną wycenę poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie lub przez adres e-mail: biuro.velin@gmail.com

 


Przykładowo podane ceny są cenami netto w PLN. Należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Prezentowane ceny nie są ofertą handlową w obliczu obowiązujących przepisów prawnych. Wycenę zamówienia w ilościach powyżej 1000 szt. oraz w ilościach niestandardowych wykonujemy indywidualnie. Z reguły płyty tłoczone oferujemy w ilościach od 1000 szt. Przy ilości 500 szt. koszt produkcji płyt CD lub DVD tłoczonych jest wyższy niż nagrywanych (wypalanych) z uwagi na konieczność przygotowania matrycy.

 

Ceny kopert kartonowych

Podane ceny w tabeli poniżej są cenami netto w PLN za pojedynczą kopertę kartonową z nadrukiem przy określonym wielkości nakładu. Do ceny netto należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Koperty kartonowe drukowane są na kartonie 250-280 g. Ceny dotyczą kopert bez klapki, koperty z płytą CD lub DVD mogą być dodatkowo zafoliowane co stanowi koszt dodatkowy. W ofercie posiadamy także koperty kartonowe z nadrukiem na płyty mini CD i mini DVD o średnicy 8 cm. Mogą być dodatkowo uszlachetnione. Zainteresowanych prosimy o kontakt np. poprzez e-mail lub formularz kontaktowy.


Podane ceny są cenami netto w PLN. Należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Prezentowane ceny nie są ofertą handlową w obliczu obowiązujących przepisów prawnych. Wycenę zamówienia w ilościach powyżej 1000 szt. oraz w ilościach niestandardowych wykonujemy indywidualnie.

 

Ceny digipack na płyty CD

Podane ceny w tabeli poniżej są cenami netto w PLN za pojedyncze pudełko kartonowe typu digipack jednołamowy lub digipack dwułamowy na 1 płytę przy określonej wielkości nakładu i nie zawierają kosztu wyprodukowania płyty. Do ceny netto należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Prezentowane ceny nie są ofertą handlową i dlatego przed złożeniem zamówienia należy zapytać o całkowity koszt realizacji zamówienia. Proszę uwzględnić także ewentualny koszt wysyłki zamówienia, który pokrywa klient.


Podane ceny są cenami netto w PLN i dotyczą digipacków na jedną płytę. Posiadamy w ofercie także digipacki na dwie lub trzy płyty. Należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Prezentowane ceny nie są ofertą handlową w obliczu obowiązujących przepisów prawnych. Wycenę zamówienia w ilościach powyżej 1000 szt. oraz w ilościach niestandardowych wykonujemy indywidualnie. Z reguły płyty tłoczone oferujemy w ilościach od 1000 szt. Przy ilości 500 szt. koszt produkcji płyt CD lub DVD tłoczonych jest wyższy niż nagrywanych (wypalanych) z uwagi na konieczność przygotowania matrycy.

 

Ceny pudełek plastikowych na CD (Jewel box)

Podane ceny w tabeli poniżej są cenami netto w PLN za pojedyncze pudełko na płytę z drukowaną wkładką. Do podanej ceny netto należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Ceny nie uwzględniają koszu płyty. Pudełka plastikowe z płytą CD lub DVD mogą być zafoliowane co jednak stanowi koszt dodatkowy. Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt np. poprzez e-mail lub formularz kontaktowy.

 

Podane ceny są cenami netto w PLN. Należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Prezentowane ceny nie są ofertą handlową w obliczu obowiązujących przepisów prawnych. Wycenę zamówienia w ilościach powyżej 500 szt. oraz w ilościach innych niż w tabeli wykonujemy indywidualnie.

 

Ceny okładek ekopak na płyty CD

Poniższe ceny są cenami netto w PLN za pojedyncze pudełko ekopak na płytę CD lub DVD i nie zawierają podatku VAT. Ekopak może zawierać kieszonkę na jedną lub dwie płyty. Może też zawierać kieszonkę na książeczkę. Dodatkowo ekopaki mogą być uszlachetnione lub pakowane foliowo.

 

 

Biuro:


ul. Konfederacji Dzikowskiej 18/15;

39-400 Tarnobrzeg

Zadzwoń:


793 533 315

Napisz:


biuro.velin@gmail.com