Zadzwoń:


793 533 315

Napisz:


biuro.velin@gmail.com

  • Tłoczenie płyt


Opakowania na płyty CD i DVD

 

Zasadniczo każda płyta CD lub DVD wymaga stosowanego opakowania, które nie tylko zabezpieczy przed uszkodzeniem mechanicznym, ale także w sposób estetyczny podkreśli jej charakter i zapisany materiał. Najczęściej stosowane są tu opakowania kartonowe, plastikowe, papierowe lub foliowe. Wydawnictwo VELIN posiada w ofercie wszystkie podstawowe rodzaje pudełek i opakowań na płyty CD, DVD, Blu-Ray, mini CD i mini DVD - w tym także opakowania zbiorcze. Dodatkowo wiele opakowań może zostać w sposób szczególny uszlachetniona np. przez laminat matowy lub błyszczący czy lakier selektywny, co jednak ma wpływ na ostateczny koszt realizacji zamówienia. Dlatego warto poprosić o wycenę dla różnych opakowań przy określonej wielkości nakładu.


Projekt graficzny na opakowanie lub poligrafię powinien zostać przygotowany zgodnie w dostarczonym szablonem oraz wymogami sztuki drukarskiej.

 

Koperta kartonowa

Koperta kartonowa z nadrukiem

 

Klient może zamówić próbną partię gotowych opakowań, aby przekonać się o końcowym efekcie wizualnym, co jednak może wpłynąć na całkowity koszt i termin realizacji zlecenia. Orientacyjne ceny dla najczęściej wybieranych opakowań można znaleźć w zakładce Cenniki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa VELIN - poproś o wycenę planowanego zamówienia, aby zapoznać się z kosztami!

 

 

Jewel box

Opakowanie na płyty Jewel box (pudełko plastikowe)

 

Pudełko Jewel box na płytę może zawierać jedną zadrukowaną wkładkę lub dwa nadrukowane kartoniki. Zamiast kartonika z przodu można umieścić książeczkę z 4, 8, 12, 16, 20 stronami. Przykładowe ceny dla najczęściej wybieranych opakowań można znaleźć w zakładce Cennik. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa VELIN - poproś o wycenę planowanego zamówienia, aby zapoznać się z kosztami!

 

Digipack

Opakowanie typu DigiPack na 1 płytę (pudełko kartonowe)

 

Pudełko DigiPack może być jedno lub dwułamowe i zawiera najczęściej jedną, dwie lub trzy płyty. Może także, podobnie jak ekopak, posiadać kieszonkę (nacięcie) na książeczkę. Dodatkowo pudełko kartonowe może być pokryte laminatem błyszczącym lub matowym. Może też być uszlachetnione lakierem selektywnym UV. Przykładowe ceny dla różnych nakładów opakowań typu digipack znajdują się na stronie Cennik. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa VELIN - poproś o wycenę swojego zamówienia!

 

DVD box czarny

Pudełko DVD box czarne

 

Pudełko DVD box może być na jedną, dwie lub nawet kilka płyt i zawiera najczęściej drukowaną obwolutę z unikalną grafiką. Może również zawierać książeczkę. Kolorystycznie posiadamy w ofercie pudełka DVD box czarne, bezbarwne matowe lub białe. Przykładowe ceny dla różnych nakładów dla pudełek plastikowych można znaleźć na podstronie Cennik. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa VELIN! Poproś o wycenę swojego zamówienia i szablon na przygotowanie własnej grafiki na obwolutę!

 

 

Ekopak na 1 płytę

Ekopak na 1 płytę CD

 

Pudełko Ekopak może być na jedną lub dwie płyty CD lub DVD i zawiera kolorowy nadruk z unikalnym projektem graficznym. Może posiadać kieszonkę na książeczkę do 16 stron i posiadać dodatkowe uszlachetnienie jak laminat matowy lub błyszczący. Ceny dla różnych nakładów opakowań typu ekopak można sprawdzić na podstronie Cennik i zwykle są one niższe niż na pudełko DigiPack. Poproś o wycenę wybranego nakładu i szablon na przygotowanie własnej grafiki na ekopak!

 

 

Ekopak na 2 płyty

Ekopak na 2 płyty CD lub DVD

 

 

 

Biuro:


ul. Konfederacji Dzikowskiej 18/15;

39-400 Tarnobrzeg

Zadzwoń:


793 533 315

Napisz:


biuro.velin@gmail.com